Konsolosluk resmi sitesi değildir. Resmi Web Sitesi: www.bmeia.gv.at İçeriklerin doğruluğu garanti edilmemektedir. İçerikler bilgilendirme amaçlıdır.

 

Avustralya Vize Başvuru Formu

Herhangi bir sebep nedeni ile Avustralya’ya gidecekseniz vize almak zorundasınız vize almak zorundasınız. Avustralya vizesi için başvuru yaparken başvuru evraklarınız içinde yer alması gereken Avustralya vize başvuru formu İngilizce olarak düzenlenmelidir. Avustralya Konsolosluğu tarafından hazırlanmış olan ve belirli dönemlerde güncellenen vize başvuru formu Konsolosluk internet sitesinden veya yetkili vize acentelerinden de tedarik edilebilir. Vize başvuru formu; vize talebinizi içeren, kişisel bilgilerinizin yer aldığı ve sizden İngilizce olarak eksiksiz bir şekilde doldurmanız istenilen bir belgedir. Eğer eksik bilgi veya istenilenin dışında doldurulmuşsa vize başvurunuz olmuşuz sonuçlanacaktır.

Avustralya vize başvuru formu, vize evrakları arasından en önemli evrak konumundadır. Avustralya’ya neden gittiğinizi ifade ettiğiniz, kişisel olarak bilgilerinizin yer aldığı bir form olan başvuru formu Avustralya Hükümeti tarafından İngilizce olarak doldurulması istenilen bir evraktır. Vize başvuru formunuzu doldururken Konsolosluk sitesinde yer alan kriterleri dikkatli bir şekilde okumalısınız. Kriterler doğrultusunda doldurmanız gereken başvuru formunu vize danışmanlık şirketinden yardım alarak da doldurabilir, vize başvuru formu riskini ortadan kaldırabilirsiniz. 

Konsolosluk resmi sitesi değildir. Resmi Web Sitesi: www.bmeia.gv.at olup

, bu site tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Site içerisindeki yazılı ve görsel materyaller doğru olmayabilir. Bilgilerden doğabilecek yanlışlıklardan sahibi sorumlu tutulamaz. Güncel olmayan bilgiler rastlandığı takdirde Gaziantep Vize sitesine bildirmeniz rica olunur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle hazırlanmıştır. Bu web sitesinde yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette garanti ve taahhüt edilmemektedir.