Avustralya Vize Başvuruları Covid 19

Avustralya vize ihtiyaçlarınızın çözümü için gerekli olan adımları atmaya devam eden ofislerimiz, Covid-19 tedbirleri kapsamında getirilen sınırlandırmalarla ilgili olarak tüm sorularınızı yanıtlamaktadır. Salgın virüs nedeniyle pasaportlarınızın ve vize işlemlerinizin bir sonraki tarihe kadar sınırlı bir şekilde sürdürüleceğini belirtmekteyiz.

Ancak acil durumlar için oluşturulabilecek olan randevular hakkında bilgi alabilmek adına ofislerimize ulaşabilirsiniz. Avustralya vizelerini alabilmeniz için randevuları oluşturabileceğiniz en erken tarihler hakkında bilgilendirmeleri gerçekleştiriyoruz.

İçerisinde bulunduğunuz durumlarla bizlerle paylaşabileceğiniz görüşmeleri gerçekleştirmek ve tavsiyeleri duyabilmek için telefon veya mail aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz. Böylelikle konsolosluk işlemleri için en erken tarihler hakkında güncel bilgilere ulaşabileceksiniz.

Pasaport ve vize işlemleriniz hakkında gerekli süreçleri takip edecek olan ekiplerimiz sayesinde yeni veya eski başvurularınıza ilişkin bilgileri elde etmiş olacaksınız. Randevusuz bir şekilde görüşmelerin kabul edilmeyeceğini belirteceğimiz bu yazımızın ardından sizler de yapacağınız işlemler hakkında bilgi alabilmek için taleplerinizi hızla oluşturabilirsiniz.

Avustralya Acil Seyahatlerinizin ve Mevcut Vizelerinizin Durumu

Avustralyalı yetkililer tarafından yapılan açıklamaların detayları acil seyahat ihtiyacı olan kişileri veya mevcut vizeleri ile ülkede kalanları kapsamaktadır. Buna göre ülke değişikliğini yapamayan ve vize başvurularında bulunamayan kişilerin ülkede yasal olarak kalmalarına izin verilmektedir.

Ayrıca Covid-19 pandemi vizesi için başvuru yapacak olan kişilere gerekli bilgiler aktarılacaktır. Buna göre ücretsiz bir şekilde alınacak olan vize kapsamında bazı önemli sektörlerde çalışmanız gerekmektedir. Tarım, sağlık veya yaşlılarla ilgili alanlarda çalışan kişilerin 12 aylığına geçerli olabilecek bu vize türüne başvuruları kabul edilecektir.

Sizler de Avusturya seyahatlerinizi yeniden yapabileceğiniz tarihler hakkında fikir edinmek ya da mevcut vizelerinizle ülkede hangi sürelerde kalmanızın yasal olacağını öğrenebilmek adına bizleri ziyaret edebilirsiniz.

Geliştirilen tüm yeni opsiyonlardan haberdar olabilmek ve belirtilen sektörleri destekleyici çalışmalar içerisinde bulunabilmek için gerekli prosedürleri uygulamanız istenecektir. Bu hususta destekleri alabileceğiniz ekiplerimizin yönlendirmesiyle adımlarınızı doğru bir şekilde atabileceksiniz.

En yeni haberlere ulaşmak, Avusturya seyahatleriniz için uygun vize türlerine randevuları hızla oluşturmak ve Covid-19 sonrasında seyahatlerinizi nasıl yapacağınızın yanıtını alabilmek için sitelerimizden gerekli talepleri oluşturabilirsiniz. İletişim bilgilerimiz aracılığıyla tüm sorularınızın yanıtlanacağını vurgulamaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü
Acil Vize