Avustralya Kültürel Sportif Vize

Avustralya’ya kültürel, sportif amaçlar için gidecekseniz, yeşil, gri ve siyah pasaportunuz yoksa almak zorunda olduğunuz Avustralya Kültürel Sportif Vize için katılacağınız sportif vizenin düzenlenme tarihini içeren ve katılacağınızı bildiren katılım belgenizi veya kültürel etkinliğe davetli olduğunuzu gösteren belgeyi başvuru dosyanızda sunmanız gerekiyor. Avustralya Konsolosluğu veya yetkili vize acenteleri aracılığı ile kısa süreli olan bu vize türüne başvuru yapabiliyorsunuz.

Avustralya Kültürel Sportif Vize

Avustralya Kültürel Sportif Vize

Sportif veya kültürel etkinliğe katılım amacı ile Avustralya’ya seyahat edecekseniz vize başvuru formunuzu temin edip İngilizce olarak doldurmanız gerekiyor. Tüm formlarınızda ıslak imza bulunması zorunlu olup ülkeniz adına bir sportif faaliyete katılacaksanız spor dalı ile ilgili federasyonun adınıza bir belge düzenlenmesi gerekiyor. Başvuru yaparken pasaportunuzun olması, biometik fotoğraflarınızın, başvuru formunuzun, mali durumunuzu gösteren banka onaylı güncel tarihli dokümanlar başvuru dosyanızda yer almalıdır.

Bir spor kulübü adına sportif bir müsabakaya katılacaksanız kulübünüz tarafından düzenlenmiş olan sportif katılım belgesi ve sizin kulüp oyuncusu olduğunuzu gösteren belgeleri sunmanız gerekiyor. Aksi durumda vize alamazsınız.

Avustralya Kültürel Sportif Vize Nedir?

Avustralya’da spor müsabakalarına katılacak kişiler ve kültürel etkinliklere katılacak şahıslar Avustralya Kültürel Sportif vizesinden yararlanabilir. Online yapılan başvurular yetkili vize merkezleri üzerinden yapılabilmektedir.

408 alt sınıf vizesi nedir?

Geçici Etkinlik Vizesi, Alt Sınıf 408, insanların iş için geçici olarak Avustralya’ya gelmeleri için sponsorluk yapılmasına olanak tanır. Bu vize alt sınıfındaki aktivite türüne göre akışlar şunlardır: Bir etkinliğe Davetli Katılımcı (sosyal/kültürel) Sportif faaliyetler. Dini İşlerle uğraşanlar.

Avustralya Büyükelçilik sayfasına uğrayınız.

Avustralya vizeleri hakkında bilgi alınız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü
Acil Vize