Konsolosluk resmi sitesi değildir. Resmi Web Sitesi: www.bmeia.gv.at İçeriklerin doğruluğu garanti edilmemektedir. İçerikler bilgilendirme amaçlıdır.

 

Avustralya Kültürel Sportif Vize

Avustralya’ya kültürel, sportif amaçlar için gidecekseniz, yeşil, gri ve siyah pasaportunuz yoksa almak zorunda olduğunuz Avustralya Kültürel Sportif Vize için katılacağınız sportif vizenin düzenlenme tarihini içeren ve katılacağınızı bildiren katılım belgenizi veya kültürel etkinliğe davetli olduğunuzu gösteren belgeyi başvuru dosyanızda sunmanız gerekiyor. Avustralya Konsolosluğu veya yetkili vize acenteleri aracılığı ile kısa süreli olan bu vize türüne başvuru yapabiliyorsunuz.

Avustralya Kültürel Sportif Vize

Avustralya Kültürel Sportif Vize

Sportif veya kültürel etkinliğe katılım amacı ile Avustralya’ya seyahat edecekseniz vize başvuru formunuzu temin edip İngilizce olarak doldurmanız gerekiyor. Tüm formlarınızda ıslak imza bulunması zorunlu olup ülkeniz adına bir sportif faaliyete katılacaksanız spor dalı ile ilgili federasyonun adınıza bir belge düzenlenmesi gerekiyor. Başvuru yaparken pasaportunuzun olması, biometik fotoğraflarınızın, başvuru formunuzun, mali durumunuzu gösteren banka onaylı güncel tarihli dokümanlar başvuru dosyanızda yer almalıdır.

Bir spor kulübü adına sportif bir müsabakaya katılacaksanız kulübünüz tarafından düzenlenmiş olan sportif katılım belgesi ve sizin kulüp oyuncusu olduğunuzu gösteren belgeleri sunmanız gerekiyor. Aksi durumda vize alamazsınız.

Konsolosluk resmi sitesi değildir. Resmi Web Sitesi: www.bmeia.gv.at olup

, bu site tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Site içerisindeki yazılı ve görsel materyaller doğru olmayabilir. Bilgilerden doğabilecek yanlışlıklardan sahibi sorumlu tutulamaz. Güncel olmayan bilgiler rastlandığı takdirde Gaziantep Vize sitesine bildirmeniz rica olunur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle hazırlanmıştır. Bu web sitesinde yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette garanti ve taahhüt edilmemektedir.